služby


Výběr služeb


Průběh základní kosmetické péče

Základem kosmetické péče je čištění pleti. Začíná povrchovým čištěním, kdy odstraníme z pleti běžné denní nečistoty, jako jsou saze, prach, zbytky krémů a dekorativní kosmetiky.

Po odstranění všech nečistot z pleti nanášíme peeling, ten může být jak mechanický (peeling se zrníčky), tak moderní enzymatický peeling (pomocí ovocných AHA kyselinek, který je daleko jemnější než peeling mechanický a hodí se pro všechny typy pleti).

Po peelingu pomocí změkčujícího gelu proběhne tzv. napářka, která má za úkol nabobtnat staré buňky a otevřít póry. Nyní máme perfektně připravenou pleť na hloubkové čištění ultrazvukem. Potřebná místa dočistíme mechanicky.

Po hloubkovém čištění zklidníme pleť a vyrovnáme PH. Po těchto úkonech už Vás čeká jen relaxační část.

Masáž dekoltu a obličeje je nejobtížnější úkon, který má své postupy a nenahradí ji žádný kosmetický přístroj. Pro Vás je to nejpříjemnější a nejúčinnější část kosmetické péče. Masáž působí na zklidnění mimických svalů a zvýší jejich svalovou činnost, aktivuje také přirozenou výživu buněk (tím se pak pleť stává silnější, pružnější a hydratovanější). Pomocí masáže zlepšíme prokrvení kůže a docílíme mladistvějšího vzhledu, neboť kosmetická masáž má velmi pozitivní vliv na vrásky a také snižuje vrstvu podkožního tuku. Kromě vizuálních přínosů masáže taky působí pozitivně na Vaši psychiku.

Po masáži následuje sérum s maskou vhodnou právě pro Vaši pleť, při níž budete ještě 15 min relaxovat.