O salónu


O mně, o salónu, o kosmetice se kterou pracuji…


 
Již od malička jsem snila o tom, pomáhat lidem a zvířatům. Kdo mě zná, tak ví, že jsem prošla různými pracovními zkušenostmi z rozdílných oblastí. Avšak nic mě nenaplňovalo natolik, abych se tomu věnovala i ve svém volném čase. Proto jsem se rozhodla vrátit k mé prvotní zálibě a pomáhat lidem a starat se o ně. Nejvíce mě lákala péče o problematickou pleť, která se vyskytla v rodině a snažila jsem se získat více informací o možnostech, kterými lze přispět ke zlepšení stavu pleti. Tehdy mě začala kosmetika zajímat víc a víc.O tom, že otevřu kosmetický salón, jsem uvažovala dlouho, ale teprve můj manžel a jeho podpora mě dovedla ke skutečné realizaci a splnění snu. Samozřejmě, že jsem neotevřela salón jen tak. Čekala mě štafeta vzdělávacích akreditovaných kurzů, kde jsem se od základů učila vše potřebné pro vykonávání tohohle řemesla. Velké poděkování patří také mým přátelům, kteří mi v dokončení kurzu hodně pomohli tím, že mi důvěřovali a svěřili se mi do péče, při získávání praxe. Po obdržení osvědčení ze základního kurzu jsem pokračovala v doplňujících kurzech. Proto Vám můžu nabídnout i další specializované služby jako jsou například: Mikromasáž očního okolí, Jacquetova masáž, depilace horkým voskem, prodlužování řas, trvalá na řasy a další. Vzdělávání pro mě v tomto oboru rozhodně nekončí, budu se pravidelně rekvalifikovat a získávat specializované a moderní techniky, pro splnění všech Vašich tužeb a potřeb.
Po všech kurzech následoval výběr kosmetiky, se kterou budu pracovat. Vybrala jsem kosmetiku značky FOR LIFE & MADAGA. Tato profesionální česká kosmetika na francouzských základech je tradiční a ověřená značka, která na trhu působí od roku 1994. Firma si zakládá na profesionálním přístupu a používání. Právě proto se i tady nepřestávám vzdělávat a absolvuji nabízená školení ke všem produktům. Kosmetiku si taky můžete v salónu zakoupit i pro domácí péči. Více o této kosmetice se dozvíte ZDE. Po tomhle už zbývalo jediné, a to začít zařizovat salón. Opět musím poděkovat rodině za pomoc, technickou pomoc a úpravy, konzultace s výběrem a samozřejmě manželovi za realizaci a zprovoznění. No a na výsledek se můžete přijít podívat sami a posoudit, zda se nám to povedlo.

Věřím, že se Vám bude nejen salon, ale i moje práce líbit a rozhodnete se u mne strávit příjemné chvíle. Můžete si být jisti, že si Vás budu hýčkat a bude na Vás čekat příjemný relax s profesionální péčí, kterou si zasloužíte.

 FOR LIFE & MADAGA se specializuje na vývoj a výrobu regenerační kosmetiky. Primární jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Vyrábí přípravky pro velmi citlivou kůži (např. pro alergiky, ekzematicky a kojence). Od roku 2007 přišla firma se zcela novým konceptem „Natural Innovation“. Nejvýznamnější změnou je zásadní snížení, či úplné vyloučení potenciálních alergenů a nahrazuje syntetické oleje novými přírodními oleji. Po několika letech usilovné práceje v současnosti FOR LIFE & MADAGA uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu. Všechny výrobky respektují přirozené vlastnosti kůže, a udržují ji ve zdravém stavu. Cíleně pomáhá udržet kůži zdravou a svěží. S řadou 2 DERM se můžete setkat v nemocnicích nebo lékárnách. Mimo jiné pomáhá pacientům s vrozenou nemocí motýlích křídel. FOR LIFE & MADAGA každoročně přispívá nemocným dětem dary a financemi, jenž umožní splnění jejich snů a přání. Sponzorují různorodé soutěže, akce a spolupracují s organizací DebRA.

https://www.youtube.com/watch?v=zRQmvnHlijc
https://www.youtube.com/watch?v=UwM9U0Np1Nc
https://www.youtube.com/watch?v=JVjyN0E_4_E

GARANCE KVALITY VÝROBKY FOR LIFE spol. s r.o., JSOU DERMATOLOGICKY TESTOVÁNY Před distribucí procházejí přísnými laboratorními testy a splňují všechny certifikační podmínky a bezpečnostní kritéria dle evropských norem.