Samostatné kosmetické masáže


Samostatné kosmetické masáže


Kosmetická masáž

(30 min obličej + dekolt)

Masáž dekoltu a obličeje je nejobtížnější úkon, který má své postupy a nenahradí ji žádný kosmetický přístroj. Pro Vás je to nejpříjemnější a nejúčinnější část kosmetické péče. Masáž působí zklidnění mimických svalů a zvýší jejich svalovou činnost, aktivuje přirozenou výživu buněk (tím se pak pleť stává silnější, pružnější a hydratovanější). Pomocí masáže zlepšíme prokrvení kůže a docílíme mladistvějšího věku, neboť kosmetická masáž má velmi pozitivní vliv na vrásky a také snižuje vrstvu podkožního tuku. Kromě těchto všech přínosů masáže taky působí příznivě na psychiku. 🙂

 Mikromasáž očního okolí

( 20 min)

Masáž přizpůsobena potřebám očního okolí. Oddaluje proces stárnutí, zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima, zlepšuje průchodnost dutin, snižuje nitrooční tlak, čímž příznivě působí proti únavě očí. U této masáže je důležité dodržovat pravidelnost, aby se dostavily výsledky. Můžete využít trvalé akční nabídky 3+1 zdarma.

Neprovádí se při onemocnění očí, jako jsou šedý a zelený zákal, ječné zrno, zánět spojivek a jiné záněty nebo při poranění okolí očí.

Jacquetova masáž

(30 min)

Masáž určena pro aknózní pleť nebo pleť po akné. Jedná se o specializovanou masáž inertním pudrem a pomáhá při vyprazdňování mazu z mazových žláz. Po skončení masáže je pleť hladká, matná a sametová.

 

Remodeling masáž

(45 min)

Masáž určena pro zralou pleť. Jedná se o specializovanou masáž se zaměřením se na vrásky. Masáž je jiná než klasická kosmetická masáž. Začíná jemnými lymfatickými tahy, obličej, dekolt, paže, šíje. Doporučuji kombinovat s celou protivráskovou procedurou Remodeling nebo Gold.